A Győri Első Lions Club is köszöntötte a 18 éves Virágh Zsoltot

2008.03.01.

2008.02.22-én ünnepelte családja, sporttársai, osztálytársai körében 18. születésnapját Virág Zsolt, aki múlt év márciusában rendezett tornaversenyen súlyosan lesérült, gyakorlatilag mozgásképtelen. Zsoltot köszöntötte a jelenlévők között  Borkai Zsolt Győr város polgármestere is, a szöuli olimpia aranyérmese. A helyi és országos média néhány jelen lévő prominense gondoskodott a hangulatról, az esemény megörökítéséről, egy győri étterem a térítésmentes étel-italról.

Klubunk képviseletében Dr Kéry Klára és Hatvanger Imre köszöntötték a tragikus sorsú fiatal tornászt, akinek a támogatásában klubunk már korábban többször is jeleskedett! A klub jelképét formázó játék oroszlánt, s a további apróságokat Zsolt köszönettel fogadta!