Bejgli tenisz party

2009.01.18.

A decemberi klubülésen dobta fel Horváth Ottó teniszes klubtagunk, hogy mi lenne ha rendeznénk egy kis mozgást, tenisz formájában a karácsonyi és az újévi ünnepek között.

Mivel az ötlet igen pozitív visszhangra talált, megrendezésre került a Bejgli party. Ezen 11 fő vett rész, melyből ráadásul egy pár a Győri Arrabona Lions klub-tól érkezett, mint vendég páros.

Az erőviszonyokat kiegyenlítendő, a párokat sorsolással rendeltük egymáshoz. Igaz, hogy igy nem a megszokott társakkal játdzottunk, de ezen a napon valóban nem a győzelem, hanem a részvétel volt a fő cél.

A party 10 óra után kezdődött nem sokkal és 15 óráig tartott. Gyakorlatilag pihenés nélkül ütötték a részvevők a sárga bogyókat.

Igaz, hogy nem a győzelem volt a legfontosabb, de álljon itt azért annak a párosnak a neve, akik a legtöbb nyertes szettet gyűjtötték össze: Döncző Zoltán - Prohászka Ottó. Gratulálunk !

Amennyire igaz, hogy a résztvevők milyen jól érezték magukat, úgy biztos lesz bejgliparty 2009-ben is.