Győr Első Lions Club Bál 2009

2009.02.08.

A vendégek érkezése, köszöntése valamint a Lions Himnusz elhangzása után elnökünk, Babarczy László köszöntötte a megjelenteket, akik szórakozni, de támogatni is jöttek.

A bál nettó bevételét klubunk idén a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház PIC Osztálya számára ajánlotta fel, melyet az Egészséges Újszülöttekért Alapítvány eszközvásárlásra fordította.

Az adományért Dr. Alexy Miklós mondott köszönetet a megjelenteknek.

Köszöntötte a bálozókat dr. Buzási Gábor II. Alkormányzó úr is.

Az ízletes vacsora elfogyasztása után, táncosok bemutatóját csodálhattuk meg. Ez a táncbemutató természetesen  meghozta a bálozók kedvét is a tánchoz és a táncparkett gyorsan benépesült !

A tánchoz a zenét a győri Royal tánczenekar szolgáltatta.

A vacsora és a tánc alatt mi sem természetesebb, hogy tombola jegyeket lehetett vásárolni.

A tánc után meglepetésként Pusztai Antal Quartettje szórakoztatta a nagyérdeműt. Viszont ez a zene sem tudta nyugton hagyni a táncos lábúakat, igy a táncparkett ismét benépesült.

Éjjfélkor sorra került a tombola sorsolás. Az értékes nyereményeket a boldog nyertesek vehették át.

És a zene meg a tánc hajnalig ott tartotta a bálozó közönséget !