Határok Nélkül Fesztivál ( 2007. szeptember 28-29. )

2007.09.30.

Ezen a hétvégén a Honfoglalás 1111-ik évfordulója alkalmából több helyszínes zenei, gyermek, sport és kultúrális program zajlott a Széchenyi István Egyetem körüli szabadtéren, ahol Kárpát-medencei vendégek bemutatói szinesítették az amúgyis rendkívül gazdag programot. Az Arrabona LC sátrat állított fel vércukor és vérnyomás mérés céljából, amelyet sok érdeklődő keresett fel. Kiemelésre érdemes, hogy a sátorban jószolgálati feladatot vállalt Szakály Melinda a Látássérültek Ny-Dunántúli Regionális Egyesületének elnöke, aki csak nemrég vette át a feladatot Zilahi György korábbi elnöktől. A Győr Első Lions Club képviselőjével folytatott megbeszélés alapján újabb támogatói együttműködésre kerülhet sor az GELC és a látássérültek szervezete között.

Döncző Zoltán