Hödlmayr golfverseny résztvevői is jótékonysági felajánlásai

2018.05.05.
2018.  tavaszán megrendezésre kerülő Hödlmayr Golfverseny résztvevői jótékonysági felajánlással támogatták Klubunkat és az Alapítványt.

Jótékonysági gyűjtések a Menház előadások keretében

2018.05.04.
Hatos Hajnalka alelnök és Gáti Oszkár művész úr közreműködésében 3 nagyon sikeres és feledhetetlen színházi előadást szervezett az Első Győri Lions Klub az évadban.
Látogatás alapító klubunknál a Portogruaro Lions Klubnál

2018.04.20.
Nemzetközi klubkapcsolatokat is rendszeresen ápoljuk, melynek mindig nagyon sikeres eseménye az alapító klubunknál tett portogruaroi látogatás.
Leo klubok támogatása és új leo klub alapítása Csornán

2018.04.07.
Nagyon fontosnak tartjuk az ifjúság szervezetek, a Leo klubok folyamatos patronálását és külön örömünkre szolgált, hogy 2018. áprilisában a csornai Leo klub megalakulásánál is támogatóként vehettünk részt.

Foki Niki trénergép átadás

2018.02.16.
Foki Niki trénergép átadás
Jótékonysági Retro Party - 2018.02.16 20 óra

2018.02.16.
A 2018. évi farsangi időszakban - a báli hagyománytól eltérően - egy fergeteges
Lions Retro Partyra invitáljuk vendégeinket! A rendezvényen a 70-80-as évek disco világa és zenéi biztosítják a jó hangulatot. Nosztalgiázós, táncraperdülős slégerekkel várjuk kedves vendégeinket 2018.02.16- án (péntek) 20 órakor a Kristály étteremben!

Tél űző kolbásztöltés a Babarczi borászatban Győri Filharmónikus barátaink társaságában

2018.01.27.
A Győr Első Lions Klub már hagyományosnak mondható téli eseményére 2018-ban nagy örömmel invitálta a Győri Filharmónikus Zenekar vezetőségét és művészeit.
A zeneker rendszeres támogatója a klub jótékonysági rendezvényeinek, legutóbb a fehér bot napja alkalmával szerveztünk nagy sikerű közös koncertet Győrben.

Báli szezon - Kormányzói Bál és Társklubok bálok

2018.01.03.
Mint minden esztendőben, klubunk Elnöke, Alelnöke és klubtársain szép számmal képviselték klubunkat a Lions Kormányzói Bálon és a társklubok báli rendezvényén Győrben és Szegeden.
Karácsonyi forralt bor kínálás 2017.

2017.12.22.
Az ádventi időszakban Klubunk évek óta forraltbor kínálással egybekötött jótékonysági gyűjtést szervez.
2017-ben Foki Nikolett, balesetben sérült fiatal lány támogatására gyűjtöttünk, egy rehabilitációs berendezés vásárlását tűztük ki célul.
Vállakozói Est -2017. november 24.

2017.11.24.
ADVENTI ADOMÁNY FOGYATÉKKAL ÉLŐKNEK
Jótékonysági Vállalkozói Est 2017.
Mottó: “Lemondani a feleslegről akkor, amikor másoknak a szükséges is hiányzik: nem jótett, hanem kötelesség.”

Már lehet pályázni a 2017. évi JÓTÉKONYSÁGI TÁMOGATÁSRA!

2017.10.31.
Első Győri Lions Club és Alapítványa JÓTÉKONYSÁGI PÁLYÁZATI FELHÍVÁST hirdet győri és Gíőr környéki szociálisan rászorult, tartósan, súlyos fogyatékossággal élők (különös tekintettel a vakokra és a gyengénlátókra) anyagi és mentális körülményeinek lehetséges javítására .

Jótékonysági koncert a vakok és gyengénlátók javára

2017.10.16.
Klubunk jótékonysági koncertet szervez a vakok és gyengénlátók javára 2017.10.16 19:00 órakor a győri Richter teremben.
Az est sztárvendége Szulák Andrea és házigazdája a Győri Filharmónikus Zenekar.
Várunk szeretettel minden kedves érdeklődőt a Fehér bot napja alkalmából megrendezett eseményünkre!

Pannonhalmi séta - 2017

2017.09.23.
Klubunk évrőléévre örömmel csatlakozik az Arrabona Lions klub őszi rendezvényéhez, a Pannonhalmi séta eseményéhez.
 Jótékonysági szemvizsgálat a győri szervezésű Országos Nyugdíjas Találkozón

2017.09.05.

Fáradhatatlan klubtagunk, Dr. Kéry Klára ismét magára vállalva a szemorvosi teendőket, 37 főt idős embert vizsgált meg és látott el jó tanácsokkal a győri EESZI szervezésében magvalósuló jótékonysági rendezvényen.

Nyári kirándulások - Lions barátok társaságában

2017.08.25.
Az Első Győri Lions Klub tagjai 2017. nyarán is Lions baráti társaságban töltötte
Teniszverseny a jótékonyság jegyében

2017.06.04.
Immáron XX. alkalommal jöttek össze a teniszt is és a jótékonyságot is kedvelő sportbarátok Győrben. A  sikeres sportesemény mellett a szponzoroknak és a részvevőknek köszönhetően negyed millió forint gyűlt össze, melyet jótékonysági célra fordíthatunk.

Látogatás a győri Zsidó temetőben

2017.05.02.
Villányi Tibor, a Győri Zsidó Hitközség elnöke vezetésével klubtagjaink látogatást tettek győri Szigeti Izraelita temetőben.
"Védjük meg a környezetünket" program

2017.04.05.
"Védjük meg a környezetünket" program keretében körforgalom takarítás, gyomlálás Győrben a Fehérvári úton.

Csapatépítő disznóölés Győrújbaráton a Babarczi Pincészetben

2017.03.25.
Példaértékű előkészítés, szorgos munkáskezek, finom ételek és fergeteges hangulat jellemezte a Klub 2017. márciusában szervezett csapatépítő disznóölését, mely Győrújbaráton a Babarczi Pincészetben került megrendelésre.

Lions Jótékonysági Vállalkozó Est - 2016. november 4.

2016.11.09.
 Az Első Győri Lions Club XXI. alkalommal szervezte meg a hagyományos Jótékonysági Vállalkozói Estjét a Mobilis Interaktív Kiállítási Központban.
A meghívott vendég előadó Dr. Chikán Attila, a Budapesti Corvinus Egyetem professzora volt.
Az előadást követően a Mindszentpusztai Autista Védőotthon, továbbá a Vakok és Gyengénlátók Győr-Moson-Sopron Megyei Egyesülete Rehabilitációs Központjának kézműves bemutatói emlékezetes élményt nyújtottak minden résztvevőnek.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »