Jótékonysági koncert 2010. Március 2.

2010.03.02.

Örömmel jelenthetjük ki, hogy a március 2-i jótékonysági koncertünk Rigó Ronalddal nagyon sikeres volt.

Ahogy ma a Kisalföldből is értesülhettetek, csaknem telt ház előtt magas művészi  szinten zongorázott a támogatottunk

Az összes bevétel 238.000 Ft volt, melyet a klub pénztárból átutalunk az alapítványnak.

Köszönjük mindazoknak, akik eljöttek, akik támogatták a koncertet. Különösen Ancinak a jegy eladásért, Icának a nyugdíjasok részére vásárolt jegyekért, Klárikának az ismerősei mozgósításáért.

Köszönet Dr Szekeres Tamás Rektornak, aki sokadszor adta díjmentesen az Egyetemi Hangversenytermet.

Rövidesen leszállításra kerül a 700.000 Ft támogatásunkkal megvásárolt felújított zongora.

Biztosak vagyunk abban, hogy támogatásunk hozzájárul a tehetséges Rigó Ronald ígéretes életpályájának fejlődéséhez.