Lions Országos Tenisz Verseny - Gyöngyös 2011

2011.06.08.

2011. június 4-én a Gyöngyös Mátra Lions Club szervezésében került sor a XII. Magyar Lions Teniszbajnokságra.

A gyöngyösi klub kiváló házigazdaként nagyszerű feltételeket teremtett a versenyzéshez, és az időjárás is kegyeibe fogadta a résztvevőket.

A férfi egyéniben 16, a férfi párosban 8 nevezés érkezett. Az egyéni verseny csoportmérkőzésekkel kezdődött, majd a továbbjutók egyenes kieséssel folytatták.

A versenyek végeredménye:

Egyéni:

1/ Bihall Tamás Miskolc Első LC

2/ Horváth Ottó Győr Első LC

3/ Döncző Zoltán Győr Első LC és Kósa László Gyöngyös Mátra LC

Páros:

1/ Bihall Tamás - Grósz György Miskolc Első LC

2/ Horváth Ottó – Dr. Németh Viktor Győr Első LC

3/ Döncző Zoltán - Nyerges Csaba Győr Első LC és Dr. Radó András - Kósa László Gyöngyös Mátra LC

A klubok csapatversenyét, és ezzel a „Champlion” vándorserleget – amelyet az egyéni és a páros eredmények alapján összesítve értékelnek – a Győr Első LC  nyerte el egyéves időtartamra.

Ezzel klubunk újra visszahódította az összesített elsőséget a Miskolc Első LC-től.