Lions Teniszverseny Hódmezővásárhelyen - 2007. március 31.

2007.05.19.

Népes társaságunk már előző délután útra kelt, és egy jó hangulatú vacsorával melegített a jeles versenyre. Az Győr Első Lions Club-ot a következő csapatok képviselték:

Dr. Németh Viktor – Döncző Zoltán – Nagy Gábor
Prohászka Ottó – Molnár József – Iván György
Molnár Gábor – Kozma György

A kiváló kapcsolatokkal rendelkező hódmezővásárhelyi időjárás felelősnek köszönhetően az eredetileg fedett versenyt a szabadban tudták a rendezők lebonyolítani. Kiváló napsütésben, remek szervezés keretében került a verseny lebonyolításra. A helyenként kemény verseny végeredménye igen jó képet mutat a Győr Első Lions Club tenisz életéről:

Az első helyezést a Dr. Német Viktor – Döncző Zoltán – Nagy Gábor trió, míg
A harmadik helyezést a Prohászka Ottó – Molnár József – Iván György hármas szerezte meg !

Gratulálunk !

A helyi szervezők a versenyen befolyt nevezési díjakat jótékonysági célra fordítják, beteg gyermekek gyógyítását támogatják belőle.