Lions Vállalkozói Est 2009. november 27.

2009.12.03.

2009. november 27-én, a Hotel Rába Baross termében került megrendezésre klubunk hagyományos vállalkozói estje.

A sorrendben 14. alkalommal megtartott jótékonysági rendezvényen dr. Futó Péter a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetségének Elnöke tartott előadást „Hogyan hozhatjuk helyzetbe a magyar gazdaságot?

avagy: milyen válaszokat adnak a gyáriparosok a világválságra?„ címmel.

Az előadást követően a résztvevők kérdéseket intézhettek a vendéghez, aki készséggel válaszolt azokra. Kiemelte: nekünk magyaroknak sokkal nagyobb önbizalommal kellene előretekintenünk, és tehetségünkkel alakítanunk jövőnket.

Az est társelőadója Czingráber Tibor, az Audi Hungária Motor Kft. gyáregység-vezetője „Kihívások, megoldások és lehetőségek a válságban az Audi Hungária példáján” címmel azt mutatta be, hogy milyen intézkedésekkel kezelték a szinte sokkszerűen bekövetkezett válságot.

A sikeres vállalkozói est kb. 2 millió forint nettó bevételt eredményezett, amit a Győri Lions Alapítvány kuratóriuma a krízis helyzetben lévő gyermekek támogatására fordít.