Lions Vállalkozói Est 2010. November 12.

2010.11.14.

2010. november 12-én, a Big Ben Club éttermében került megrendezésre klubunk hagyományos vállalkozói estje. A sorrendben 15. alkalommal megtartott jótékonysági rendezvényen dr. Csányi Sándor az OTP Elnök-vezérigazgatója tartott előadást „A magyar gazdaság helyzete és a bankrendszer szerepe” címmel.

Az előadást követően a résztvevők kérdéseket intézhettek a vendéghez, aki készséggel válaszolt azokra. Ezek közül számos kérdés az MLSZ elnökéhez szólt, ezáltal az est résztvevői a magyar labdarúgó-utánpótlás nevelés kérdéseibe is betekintést nyerhettek.

A sikeres vállalkozói est kb. 2 millió forint nettó bevételt eredményezett, amit a Győri Lions Alapítvány kuratóriuma elsősorban az iszapkárosultak támogatására fordít.