Lions Vállalkozói Est - 2012. november 30.

2012.11.30.

Meghívott vendég előadó Róna Péter jogász közgazdász professzor és  Dr Horváth Eszter a Gyermek Intenzív Terápiáért Alapítvány kuratóriumának elnöke  volt.

Rendezvényünket megtisztelte részvételével Spissák  István a Lions Klubok Magyarországi Szövetsége kormányzója, Dr Solymosiné Dr Kiss Ilona, a Lions Klubok Magyarországi Szövetsége alkormányzója , illetve az Arrabona és a Patronus győri testvér Lions klubok képviselői is.

Vállalkozói Estünk évek óta kiemelt figyelmet kap a győri vállalkozók körében. Szívesen jönnek el,  mivel tudják, hogy minőségi kulináris élvezetekkel párosított színvonalas esti programban lesz részük és szívesen támogatják céljainkat, hiszen meggyőződhettek már arról, hogy adományaik a legjobb helyre kerülnek. Ez alkalommal  50  győri vállalkozás képviseltette magát, így, mintegy 100 fő résztvevővel, az egyik legnagyobb létszámú rendezvényünké vált.

Az est bevételéből 1 millió forintot a gyermek sürgősségi ellátás javítására, a Gyermek Intenzív Terápiáért Alapítvány támogatására ajánlottunk fel, a Győri Lions Alapítvány kuratóriumi döntése alapján.