Nyári kirándulások - Lions barátok társaságában

2017.08.25.
2017. június 23-25. között egy fantasztikus Dél-Morvaországi kastélytúrán vett rész az Első Györi LionsKlub kis csapata. Túránk során meglátogattuk a Lednicei várkastélyt, Valticei kastélyt, egy Cisztercita szerzetes rend kolostorát, a reneszánsz Bernstein várat és Brno magyar vonatkozású nevezetességeit.

2017. július végénaz oroszlányhoz közeli  Majkon tettünk egy kirándulást, mely időutazás során a XVIII. században itt élő kamalduli remeteség mindennapjaiba pillantottunk be, majd a múlt században az Eszterházi család tulajdonába került és napjainkban szépen felújított konvent épülete és díszudvarát látogattok meg.
.

2017. augusztus végén egy nyárlezáró kirándulást szerveztünk az ausztriai Halbturn és Podersdorf városában, ahol rengeteg élményekkel és sok kedves kerti dekorációval gazdagodtunk.